Sık Sorulan Sorular

Hangi Nakliye Yöntemleri Mevcuttur?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo dur.

Bunların dışında ekip arkadaşlarımız tarafından’da belirli bölgelere dağıtım ve teslimat yapmaktırdır.

Paketimi Almam Ne Kadar Sürecek?

Ürün teslimi çoğunlukla iki gün içinde yapılmaktadır fakat bazı durumlarda örnek: Olumsuz hava koşulları, Tedarikçi firma ile ürün temini gibi durumlarda bu süreç 3 güne çıkabiliyor bu gibi durumlarda size sipariş verdiğiniz gün içerisinde bilgi verilmektedir.

Sipariş Vermek İçin Bir Hesaba İhtiyacım Var mı?

Böyle bir şart bulunmamaktadır. Arkadaşlarımız Whatsapp, Facebook, İnstagram gibi hesaplarımızdan ve telefon ile sipariş taleplerinizi almaktadır. Üyelik durumu sizlere ilerdeki kampayalarımızdan haberdar etmek ve dönem dönem olan indirim kuponları gibi ekstra avanj fırsatlarınızdan yararlanabilmeniz için gereklidir.

Ürünün Ödemesini Nasıl Yapıcam?

Ödeme işlemlerinizi Sitemiz üzerinden Online Ödeme bölümünden yapabilirsiniz bunun dışında Adresinize ürün tesliminde Kredi Kartı yada Nakit olarak yapabilirsiniz. Ödeme Yöntemleri ve Kredi Kartı komisyon oranları konusunda arkadaşlarımız sizlere talebiniz üzerine detaylı bilgi vereceklerdir.

Ürünlerinizin  Garantisi  Varmı?

Evet tüm ürünlerimiz yetkili firmaları tarafından garantilidir. Garanti bilgileri ürün ile birlikte paket içerisinde sizlere gelmektedir. Bu konuda sorun yaşamanız durumunda tarafımıza ulaşırsanız arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Ürün İade Değişim Şartları Nedir?

Ürünler de iade ve değişim işlemi paketi açılmadığı ve fiziksel olarak paketi hasar görmediği sürece aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Sonraki günlerde yada paket açılması, hasar almadı gibi durumlarda yapılmamaktadır.

Online Desk
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?Hello, how can I help you?